O firmie

Misją firmy Infos jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w obszarze usług związanych z obsługą wierzytelności, współpracy najwyższej jakości, zapewniający trwały wzrost wartości i osiąganie pełnej satysfakcji Klienta, umożliwiający stałe doskonalenie i korzystanie z potencjału pracowników, realizowany w sposób odpowiedzialny wobec wierzycieli i dłużników, zgodny z polityką ochrony danych.

 

  • Korzystamy ze sprawdzonych i skutecznych procedur oraz niepowtarzalnego know-how, wypracowanych podczas kilkunastoletniej działalności
  • Filozofią naszej firmy  jest uważne słuchanie i odpowiadanie na potrzeby Klienta, dlatego też zarówno działania windykacyjne, jak i nadzorujący procesy windykacji system IT, zawsze elastycznie dopasowujemy do wymagań i życzeń Klientów.
  • Prowadzimy sprawy na każdym etapie, windykacji polubownej, poprzez działania na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego, do doradztwa w zakresie dokumentowania nieściągalności wierzytelności.
  • Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, którzy zlecają nam pojedyncze zlecenia, jak i Klientów masowych, przekazujących nam jednorazowo do windykacji pakiet kilku tysięcy spraw.
  • Oferujemy Klientom dostęp on-line poprzez aplikację internetową. Dostęp ten umożliwia Klientowi wgląd w prowadzone przez nas sprawy oraz zapewnia możliwość generowania raportów i eksportu ich do programu Excel. Klient uzyskuje natychmiastową informację o statusie obsługiwanej sprawy (rodzaj wykonanych czynności, aktualne zadłużenie, etc.).
  • Posiadamy cztery oddziały firmy, w Warszawie, Poznaniu, Tychach i Olsztynie oraz dobrze rozbudowaną strukturę terenową, której zasięg obejmuje całą Polskę.
  • Stawiamy na wysokie kwalifikacje naszych pracowników pracujących w oparciu o nowoczesne rozwiązania informatyczne. Nasz zespół stanowią starannie dobrani, doświadczeni pracownicy i współpracownicy. Stale też  inwestujemy w nowe rozwiązania technologiczne IT.